Czempion Plucia

Pewnego pięknego dnia, z samego rana zasiadasz na swoim balkonie z kubkiem gorącej, aromatycznej kawy, zapowiada się cudowna chwila relaksu. Nagle zauważasz, że w Twoim kierunku leci ptak. Ten ptak przelatuje tuż nad Twoją głową, a jego kupka trafia centralnie do filiżanki z Twoją pyszną kawą. Naturalnie, nie możesz tego zignorować, więc reagujesz natychmiast! Plujesz w jego stronę, ale niestety, nie udaje Ci się trafić w tego paskudnego ptaka. Nadszedł czas, żeby na poważnie zacząć ćwiczyć plucie na odległość, bo jak zdążyłeś się właśnie przekonać, taka umiejętność może się czasem przydać.

Witamy w grze Czempion Plucia, w której musisz dołożyć wszelkich starań aby odegrać się na ptaku, który zapaskudził Twoją kawę. W domu, w którym rozgrywa się cała gra, możesz ćwiczyć przeróżne umiejętności. Pod koniec gry powinieneś pluć już tak dobrze, że uda Ci się trafić w ptak siedzącego na płocie przed domem.

Kliknij na sprzęt do ćwiczeń w odpowiednim kącie swojego pokoju, aby zwiększyć swoją siłę. Klikając na głowę swojej postaci i przesuwając myszką w górę i w dół, sprawisz, że Twój bohater będzie przy pomocy ust podnosił ciężary, co znakomicie wzmocni jego mięśnie.

Użyj plakatu, który wisi po lewej stronie w Twoim pokoju, aby ćwiczyć precyzję. Kliknij przycisk “Pluj!”, gdy zauważysz znak na plakacie: to ćwiczenie ma za zadanie nauczyć Cię plucia w odpowiednim momencie. Lodówka zwiększy ilość Twojej śliny, pod warunkiem, że znajdziesz odpowiednie jedzenie tak szybko jak tylko potrafisz.

Możesz też ćwiczyć język za pomocą elektronicznego ekranu wiszącego na ścianie po prawej stronie. Ćwiczenia polegają na przesuwaniu języka w górę i w dół tak szybko jak to możliwe. Za każdym razem, gdy wykonujesz ćwiczenia, stają się one trudniejsze, ale gdy będziesz wykonywać te wszystkie cztery ćwiczenia wystarczająco często, będziesz w stanie napluć na ptaka siedzącego na ogrodzeniu! Spóbuj też odblokować wszystkie osiągnięcia, także te jak na przykład znalezienie 24 skarpetek porozrzucanych po całym Twoim domu. Zagraj w tę zwariowaną i oryginalną grę aby dać temu obrzydliwemu ptakowi do myślenia!

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting