1100AD – poczuj się jak niezwyciężony król

1100AD

1100AD – nowa, wieloosobowa gra strategiczna osadzona w epoce Średniowiecza. Zarządzaj swoimi ziemiami, siej terror wśród wrogów, poczuj się jak niezwyciężony król!
Graj z każdego miejsca. Gra nie wymaga instalacji ani zasobów systemowych, wystarczy przeglądarka internetowa! Buduj miasta. Twórz idealne, średniowieczne osady na niezamieszkałych terenach. Lecz nie zapomnij o konieczności bronienia ich! Zdobywaj i Broń. Kieruj swoimi oddziałami podczas walki w czasie rzeczywistym. Graj agresywnie lub zdobywaj sojuszników dla lepszej ochrony Twoich posiadłości!

Szkól Bohaterów. Rekrutuj dowódców i bohaterów, spraw, by dowodzili Twoimi armiami i zdobywali nowe umiejętności. Potężny bohater to połowa Twojego sukcesu! Handluj lub Rabuj. Wymieniaj surowce z innymi graczami, by przyspieszyć rozwój swojego królestwa bądź użyj swojej armii do złupienia swoich wrogów!
Nie Marnuj Czasu. Gra nie wymaga wiele uwagi, większość operacji (nawet walka taktyczna) może być rozgrywana automatycznie (poprzez AI). Skupiaj się tylko na tym, na czym chcesz się skupiać!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.4/5 (29 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting