Aion – opowiesz się za dobrem czy złem

Aion

Teraz za przyczyną Aion masz możliwość stać się naocznym świadkiem zaszłej walki między dobrem i złem.
Gra przenosi nas do mitycznej krainy, w której niegdyś zaprzyjaźnione ze sobą nacje popadły w bezlitosny konflikt uruchamiając machinę wojny, której nikt nie zatrzyma.
Dobrego przygotowania rozgrywki możemy być przekonani, gdyż jest ona następną produkcją studia NC Soft – słynącego z takich tytułów jak Guild Wars czy Lineage. Zaczynając przygodę będziesz musiał opowiedzieć się po jednej ze stron waśni, swojemu wyborowi będziesz wierny już na całą grę. Następnie zadecydujesz, którą profesję bohatera chciałbyś grać. Autorzy gry oddali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Magika, Wojownika i Duchownego, z których każda charakteryzuje się unikalną kombinacją umiejętności i atrybutów. Rrzeczywistość Aion ujmuje nas swoją otwartością i drogami penetracji, interakcja ze środowiskiem naturalnym zachęca do bezcelowego penetrowania wszystkich lokacji mapy.Tak więc rozbudowany świat Aion stoi przed tobą otworem, będąc nafaszerowanym ogromem niestworzonych potworów i zabójczych bossów, stojących na straży swoich ziem.
W grze będziesz musiał wykazać się zdolnościami walki z przedstawicielami konkurencyjnego ludu.
Wkrocz do świata Aion, łącząc się w sojuszach i gildiach, z którymi podbój świata i zwycięstwo nad odwiecznym przeciwnikiem będą dużo łatwiejsze.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/5 (26 votes cast)

Jedna odpowiedź do “Aion – opowiesz się za dobrem czy złem”

  1. supergry-24 pisze:

    Wracają wspomnienia sojusz Retsy pozdrawia ! 😀

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting