Anno Online – wciel się we władcę średniowiecznego mocarstwa

Anno Online

gra Anno Online została zlokalizowanana na przeglądarce internetowej, której główny nacisk jest położony na ekonomię. Istotnym aspektem gry jest przemyślana strategia, za pomocą której będziemy zdobywać nowe tereny pod naszego . Scenografia osadzona jest na scenerii pochodzących ze średniowiecza. Gra jest kontynuacją słynnej serii Anno z komputerów stacjonarnych.

Nasze działania inałgurujemy na wyspie-matce, która jest najważniejszym elementem gry. Z jej pomocą stworzymy swoje imperium. Musimy pamiętać o naszych obywatelach i powinieneś dbać o ich potrzeby. Jako będziesz w stanie zadowolić mieszkańców stawiając nowe , nadzorując pracę i wytwarzanie materiałów. Twoi , aby mogli ewoluować będą nieustająco żądali nowszych udogodnień. Będziesz się musiał porządnie przyłożyć do tego, aby rozwijać własną wyspę i zadbać o to, aby mieszkańcy byli szczęśliwi ze swojego bytu przez co będą się odwzajemniać ciężką pracą i wysoką produktywnością.

Wraz z postępami w grze dojdziesz do wniosku, iż aby zaspokoić kolejne pragnienia poddanych niezbędnym etapem będzie osiedlenie następnych wysp. Do osiągnięcia tego celu będziesz potrzebował badań na dobrym poziomie. Imperium stanie się potęgą, jeśli odkryte wysepki mądrze scalisz szlakami handlowymi.

Rzeczą, którą do tej pory nie występowała w grze Anno jest to, że władcy będą w stanie tworzyć własne społeczności i działać razem na rzecz wielkich celów i realizacji bogatej gamy misji.
Gra Anno Online to gratka dla graczy, które pragną radośnie spędzić wolny czas i wiedzą jak mądrze zarządzać imperium!.

Podejmiesz wyzwanie? Nie zwlekaj i wejdź do gry za darmo!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.4/5 (14 votes cast)

Jedna odpowiedź do “Anno Online – wciel się we władcę średniowiecznego mocarstwa”

  1. Yeys pisze:

    Najlepsza gra przeglądarkowa, w jaką grałem, polecam wszystkim

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting