Arenas of Glory – kieruj swoim gladiatorem

Arenas of Glory

Gra akcji multiplayer oferująca mnóstwo dobrej zabawy w grafice 3D, gdzie każdy szczegół jest doskonale dopracowany. To prawdziwy spektakl dla mas z bezlitosnymi walkami w barbarzyńskim świecie gladiatorów. Gracz kieruje swoim gladiatorem za pomocą myszki lub klawiatury bezpośrednio na arenie. Każdy gladiator upaja się tutaj oklaskami publiczności walcząc na śmierć i życie.
Gra II oferuje przepełnioną akcją zabawę w walce z bronią dystansową i bronią do walki wręcz. Na wojowników czekają liczne areny, a użytkownicy Premium mają nawet możliwość stworzenia swojej własnej areny w edytorze aren.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Po raz pierwszy można walczyć na pełnym ekranie – doskonale dopracowane szczegóły wspaniałych aren są dzięki temu dobrze widoczne, podobnie jak szeroki wybór broni, amunicji i zbroi dla gladiatora. Dwu- i trójwymiarowe otoczenie i najnowsza technologia animacji czynią z Gladiatorów II przwdziwą przygodę akcji.

Tutaj każdy gracz walczy na żywo z tysiącami prawdziwych przeciwników. Dzięki możliwości intuicyjnego sterowania myszką i klawiaturą każdy poradzi sobie w świecie antycznego koloseum. Misje wypełnia się bezpośredio na arenie, a trzymająca w napięciu historia, władza i intrygi stwarzają złożony przebieg gry i motywację do pokonania wszelkich trudności.

Każdy może od razu rozpocząć grę – w bezlitosnych walkach z bestiami, lwami i silnymi gladiatorami przebijają się bohaterowie w pojedynkę lub w klanie przez kurz areny i walczą o rangę najlepszego gladiatora.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.9/5 (16 votes cast)

Jedna odpowiedź do “Arenas of Glory – kieruj swoim gladiatorem”

  1. Chris pisze:

    Wpis „walczą o rangę najlepszego gladiatora.” jest mylący – ranking nie działa !

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting