Ball 3D – piłka nożna w przeglądarce

Ball 3D

Ball to gra, w której wcielamy się w piłkarza i bierzemy udział w rozgrywkach piłkarskich.?Naszymi przeciwnikami są gracze z całego świata. Niezwykłość gry polega na tym, że zawodnicy nie mają rąk, nóg ani głów, a mimo to potrafią zrobić z piłką niemal wszystko. Nasz awatar potrafi się poruszać, skakać, kopać piłkę z wybraną przez nas siłą, zarówno górą jak i dołem. Dodatkowo możliwe jest podkręcanie piłki, co gwarantuje, że każdy gol jest unikalny, a wiele z nich to prawdziwe majstersztyki.

Sterowanie odbywa się za pomocą klawiatury i myszki. Jest dość proste i łatwo je opanować. Gra oferuje wiele dodatkowych opcji, które znacznie umilają rozgrywkę: 40 różnorodnych stadionów, 21 piłek, statystyki, możliwość tworzenia własnych strojów, nagrywania powtórek i wiele, wiele innych. Oprócz piłki nożnej, możemy grać również w hokeja oraz siatkówkę.

Gra jest w pełni darmowa i dostępna w przeglądarce. Grafika jest bardzo przyjazna dla oka, co stanowi dodatkowy plus. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana piłki nożnej.

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (18 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting