BeStudent – pierwszy symulator życia studenta w sieci!

Lubisz gry przeglądarkowe, ale te oferowane w sieci już dawno Cię znudziły? Jesteś studentem, ale chciałbyś dokonać niemałych zmian w swoim uczelnianym życiu? Może nie studiujesz, ale choć chwilę chciałbyś zakosztować tego, co czuje przeciętny uczestnik studiów wyższych? Nie ważne, która z opcji jest Ci najbliższa ? oferujemy Ci rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie!

Be student to pierwszy na rynku gier przeglądarkowych , pozwalające na wejście w rolę studenta, niekoniecznie musząc być nim w rzeczywistości.
W realnym życiu możesz być kobietą lub mężczyzną, możesz być po studiach, w trakcie lub przed nimi, możesz pracować, możesz być bezrobotny, możesz być uczniem lub nie ? to nieistotne. Wchodząc w świat ?Be Student?, stajesz się tym kim chcesz, stajesz się studentem, poznajesz życie prawdziwego studenta?

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Student od A do Z
?Be Student? to nie kolejna zwykła, powodująca znudzenie po kilku minutach gra ? to zupełnie nowa rzeczywistość, wirtualny świat, do którego będziesz wracać coraz częściej.
Dzięki tej grze, nie tylko oddasz się wspaniałej rozrywce, ale zobaczysz co w rzeczywistości czeka Cię na uczelni. Tutaj nie ma tajemnic, nic nie jest przedstawiane jak przez różowe okulary ? zobaczysz plusy i minusy, jednocześnie bawiąc się i miło spędzając czas.

Atuty Be Student
Be Student nie ma konkurencji ? to pierwsza i jedyna na rynku tego typu gra, która oferuje graczom bardzo wiele. Chcąc poświęcić chwilę na poznanie studenckiego świata możesz spodziewać powinieneś wiedzieć, że:
– gra jest w całości darmowa,
– dla najlepszych trzech graczy przewidziane są wspaniałe nagrody,
– gracz może samodzielnie tworzyć rzeczywistość studencką i zarządzać nią wedle siebie,
Nuda? ? W be Student to słowo nie istnieje!
Zapraszamy do gry, spróbuj, a na pewno nie będziesz żałować. Zostań studentem, baw się i graj!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Jedna odpowiedź do “BeStudent – pierwszy symulator życia studenta w sieci!”

  1. Sumi pisze:

    strona nie dziala 🙁

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting