Big Farm – Odnieś sukces jako przedsiębiorczy farmer

Big Farm

Grę Big Farm rozpoczynamy jako początkujący ale pełen zapału rolnik. Sporządzamy projekt i kreujemy naszą farmę od podstaw sami dokonujemy wyboru jakie rośliny i zwierzęta chcemy uprawiać. Kierując farmą w Big Farm należy nie zapomnieć o wielu aspektach. Nasze zwięrzęta muszą mieć dostęp do dobranej paszy tak aby miały możliwość rośnięcia i rozmnażania. Roślinom też jesteśmy zobowiązani zagwarantować właściwe warunki do rozwoju. Jeżeli zadbamy o to wszystko zostaniemy wynagrodzeni nadwyżkami rolnymi, które możemy zbyć na targu lub po raz drugi obsiać. Pieniądze są bardzo istotne w Big Farm, dzięki nim będziemy mieli możliwość nieustannego rozszerzania naszego gospodarstwa, nabywania dodatkowych zwierząt i urządzania kolejnych upraw roślin. Razem z rozkwitem gospodarstwa będziemy zobowiązani zapewnić sobie pracowników.

Rejestracja w Big Farm to także dobry pomysł jeśli szukamy gry dla dla naszej pociechy. Barwna grafika i spokojna tematyka pozbawiona przemocy będzie dopasowanym wyborem do młodszych graczy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/5 (13 votes cast)

Jedna odpowiedź do “Big Farm – Odnieś sukces jako przedsiębiorczy farmer”

  1. Pumbelix pisze:

    Gra niestety poszła w bardzo złym kierunku, jakim jest wymuszania kupna złota. Ciągle wyskakują okienka, aby zakupić złoto, aktualizacja niestety są dla graczy tylko wydających realną gotówkę. Nie polecam tej gry.

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting