Campo Kickers – stań do boju o własną karierę na boisku

Campo Kickers

Weź na własne barki odpowiedzialność za los powierzonej ci drużyny, przeprowadzisz ją przez szereg starć footbolowych, a humorystyczna rzeczywistość Campo Kickers rozbawi cię do łez.
Oryginalność Campo Kickers polega przede wszystkim w tym, że nasza gra nie polega na kierowniu profesjonalnej drużyny piłkarskiej. Zostaniemy postawieni przed koniecznością zawiązania amatorskiej drużyny odświętnych kopaczy piłki, którzy staną do boju o własną karierę na boisku!
Rozpoczynając grę zostaniemy postawieni przed koniecznością dokonania wyboru prezesa klubu. Gra zaoferuje nam twoje kandydatów, odpowiednio różniących się od siebie zdolnościami i oferowanymi premiami.
Wybór stosownego prezesa to decyzja, w których realiach mamy zamiar zacząć grę. Mamy trzy rozwiązania: dużo gotówki, ale marnych zawodników – niewiele gotówki i wybitnych zawodników lub tryb łączący w jednakowych proporcjach dwa poprzednie tryby.
Po podjęciu decyzji, który prezes poprowadzi nasz klub – zostaniemy postawieni przed koniecznością wyboru szkoleniowca, to on od tej chwili zatroszczy się o poziom wyszkolenia naszego składu. Gra daje nam do wyboru analogicznie troje trenerów, zawierzonych w różnych sposobach treningu.
Tak więc mamy możliwość wyboru utalentowanego stratega lub szkoleniowca zdolnego wzruszyć serca piłkarzy – motywując ich do większego zaangażowania, jak i świetnie wykształconego szkoleniowca znającego jak żaden inny teorię strzału.
Po dokończeniu procesu rejestracji, zostaniemy rzuceni w natłok zadań przez które przeprowadzi nas wysoce intuicyjny samouczek. Cała rozgrywka została osadzona w bardzo przystępnej grafice, realizującej wszystkie wymagania stawiane teraźniejszym grom przeglądarkowym. Gra budzi podziw swoim stopniem zaawansowania, autorzy napracowali się przekazując nam do dyspozycji ogrom sposobów wzrostu elementów stadionu. Twoim celem będzie także szkolenie drużyny oraz przeszkalanie twojego trenera. Nie znam klubu footbolowego, który jest zdolny sprawnie prosperować bez sponsora – tak więc naszym następnym zadaniem będzie negocjowanie warunków sponsoringu z miejscowymi biznesmanami.
Zorganizuj swój zespół i już teraz przystąp do starcia o przysługujące ci miejsce w lidze!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting