Dead or Not Alive – MMORPG osadzone w świecie Dzikiego Zachodu

Dead or Not Alive

Dead or Not Alive to darmowe, przeglądarkowe MMO RPG osadzone w świecie Dzikiego Zachodu, które łączy w sobie zarówno rywalizację PVP jak i PVE.

Gracz ma możliwość wcielenia się z rolę rewolwerowca oraz rozwinięcia swojej postaci wedle dowolnie wybranej przez siebie ścieżki, zaczynając od wyboru czy chce zostać postacią pozytywną, czyli najdzielniejszym z obrońców sprawiedliwości czy też najbezwzględniejszym ze zbirów. Gracze rywalizują ze sobą w pojedynkach, mistrzostwach 4 różnych miast opartych na różnych gałęziach drzewka umiejętności oraz w cotygodniowym globalnym turnieju na najszybszego rewolwerowca. Obok rywalizacji nasza gra oferuje wymagające współpracy wieloosobowe, w których każdy ma do odegrania określoną rolę. Gracze mogą dobierać się w drużyny prywatne wraz ze znajomymi bądź wybrać swoją rolę, w której czują się najlepiej, a następnie zostać automatycznie połączonymi z innymi.

Ponadto na gracza czekają , bandyci, Indianie, saloon, listy gończe wystawiane przez graczy na graczy, gorączka złota, a w bliskiej przyszłości oraz zawody – prawdziwy !

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting