Devortis – świat fantasy w tekstowym MMORPG

Devortis, to tekstowe , osadzone w realiach autorskiego świata, umiejscowionego we wczesnym średniowieczu z elementami magii. To rozgrywka wyobraźni, nieskończone możliwości, nieustannie rozwijany świat i co raz większa społeczność. Dołączysz?

Ideą gry, jest stworzenie i rozwój własnego bohatera. Kreowanie postaci, zaczynasz od najprostszych wyborów – imię, rasa, płeć, etc. Następnie, wybierasz profesję – dziedzinę, w której chcesz kształcić postać. Poprzez zdobywanie doświadczenia, Twój bohater awansuje na kolejne poziomy, ma dostęp do nowych lokacji, lepszych itemów – staje się silniejszy i bardziej rozpoznawalny. W trakcie rozgrywki, możesz zakupić wiele budynków (m.in. kopalnie, farmy, fort), rozwijać je, a także stać się członkiem zbiorowości, takich, jak gildia, czy ród. Eventy, organizowane przez doświadczonych Mistrzów Gry, wypełniają wolne chwile i pozwolą na rozwój Twojej wyobraźni, języka, czy sposobu wypowiadania się.

Devortis, to w pełni , polska , powstała w 2006 roku. Chcesz oderwać się od rzeczywistości i spróbować sił w nowej formie rozgrywki? Nie zwlekaj!

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.9/5 (39 votes cast)

3 komentarze do “Devortis – świat fantasy w tekstowym MMORPG”

 1. kot pisze:

  Gram jakies 6 lat. Serio! 🙂

 2. XXX pisze:

  Wciągająca gra, chociaż nieco mało grafiki.
  Polecam dla lubiących pisanie 🙂 4/5

 3. edyta pisze:

  niezła

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting