E-Conomica – stwórz samowystarczalną korporację

e-conomica

Celem gracza jest stworzenie samowystarczalnej korporacji, która będzie w stanie hodować, produkować, przetwarzać i dystrybuować wytwarzane przez siebie towary i nie musieć polegać na dostawcach z zewnątrz. Kaidy bowiem pośrednik zmniejsza nasze zyski.

To czysta gra , połączenie gier „farmiano/rolniczych” z rozbudowanymi elementami handlu i przetwórstwa, także z uwzględnieniem ograniczonych zasobów ludzkich jako pracowników. Staraliśmy się tak jak to tylko możliwe odtworzyć realna ekonomie w postaci gry internetowej, mamy wiec produkcje rolna, hodowlana, mamy działalność o charakterze usługowym, gastronomicznym, handlowym i przetwórczym. W kolejce czekają gałęzie takie jak kopalnictwo czy ciężki przemysł, ale takowe będą dostępne w kolejnych edycjach. O swoje interesy trzeba dbać, zatrudniać pracowników, dbać o logistykę (dostarczanie półproduktów, odbieranie gotowych produktów), w hodowli dostarczać pożywienie, w rolnictwie dbać o glebę i walczyć ze szkodnikami, rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe zawody i umiejętności, aby skutecznie konkurować na rynku pracy.

Gra w wersji testowej wystartowała z końcem lutego, a od polowy marca startuje wersja finalna, aczkolwiek jeszcze w fazie beta. Prace nad nią trwały kilka miesięcy przy czym skupiały się na silniku niż na elemencie wizualnym, bo w naszym przekonaniu to on jest najważniejszy i tylko pod warunkiem sukcesu silnika gra będzie rozwijana graficznie.

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.9/5 (18 votes cast)

2 komentarze do “E-Conomica – stwórz samowystarczalną korporację”

  1. Anonim pisze:

    Nie grajcie w to badziewie.Oszustwa tam sa na kazdym kroku.Wplacicie kase na konto premium a i tak wygra podstawiona osoba ktora administrator bardzo broni.Gralam tam sporo i to co sie tam dzieje i jak sa traktowani gracze (jak smieci) to mnie przerazilo.

  2. ok pisze:

    Nagrody co prawda nie wygrałam, ale gra bardzo ciekawa i najważniejsze wciągająca, obsługa reaguje na sugestie graczy w kwestii zasad co bardzo mi się podoba (tym bardziej, że to chyba tylko jedna osoba), najbliżej jej do tycoonów, w które kiedyś się zagrywałam, tyle tylko, że w wersji on-line – pogrywam w pracy 😉

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting