Garbage Garage – wciel się w rolę właściciela szrotu samochodowego

Garbage Garage

Zacznij swoją przygodę w Garbage Garage, by doznać zupełnie unikalnego podejścia w grze przeglądarkowej do tematyki samochodowej!
Korzystając z poleceń samouczka będziesz musiał jak najsprawniej przeistoczyć swoje prowincjonalne złomowisko w prężnie działający biznes. Najważaniejsze zajęcie przeznaczone dla twojego autoszrota to odbiór zniszczonych pojazdów, które trzeba sprawnie i z zyskiem zutylizować. Każda część pozyskana z rozłożenia pojazdu stanowi dla naszego złomowiska dochód,możemy opchnąć ją na giełdzie. Giełda to stosunkowo prosty, ale skuteczny mechanizm losowania rzeczywistych wartości podzespołów na rynku wtórnym. Przy odrobinie powodzenia i szybkości – będziesz miał możliwość opchnąć część za niespodziewanie przyzwoite ceny.
Zarobione dolary ulokujemy w rozwój autoszrota, tak aby umożliwić sobie obsługę coraz to bardziej zaawansowanych technicznie pojazdów – nie tylko samochodów. Opylanie podzespołów to nie jedna forma ich spożytkowania, gdyż gra zapewnia nam także możliwość składania nowych – unikalnych pojazdów z zdobytych części. Grając będziesz niejednokrotnie doświadczany chociażby przez groźbę utraty płynności finansowej, z czego wykaraskasz się wykorzystując swoją przedsiębiorczość. Wyłącznie od twoich decyzji i zagrań zależy powodzenie twojej kariery, zagwarantuj szybki wzrost swojemu szrotowi, byś mógł stać się prawdziwym potentatem tej branży. Daj się ponieść miłym braciom Ludolf , najbardziej znanym złomiarzom w Europie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/5 (12 votes cast)

Jedna odpowiedź do “Garbage Garage – wciel się w rolę właściciela szrotu samochodowego”

  1. supergry-24 pisze:

    Grałem i polecam i oczywiście pozdrawiam mojego ziomka z tej gry garbatego! 😀

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting