Garden of Eden

Zacznij władną karierę ogrodnika i podejmij się opieki nad masą kwiatów, z których każdy porusza własnym urokiem i przynosi profity prowadzonemu przez Ciebie ogrodowi!
Każdy nowy ogrodnik po rozpoczęciu swojej przygody z Garden of Eden, trafia pod opiekę ogrodnika Karola, który zaznajomi go z rozgrywką i pokaże metody prowadzenia rozgrywki.
Karol pozostanie z tobą mimo wszystko przez dalszą część gry i będzie zlecał nam przeróżne cele – za które otrzymamy stosowne wynagrodzenie.
Poza potrzebą hodowli roślin, naszym zadaniem będzie również rozwijanie ogrodu w celu zapewnienia sobie pokaźniejszego terenu do prowadzenia hodowli.
W Garden of Eden będziemy zobligowani zwracać wyjątkową uwagę na nasze punkty mocy, które tracimy w wyniku realizowania różnych czynności w grze.
Kluczem do zwycięstwa jest więc rozważne i zaplanowane szafowanie punktami energii, które są nam zwracane po upływie całego dnia.
Gdyby jednak okazało się, że zabrakło ci punktów energii do spełnienia elementarnych celów, to staniesz przed opcją skorzystania z opcji premium – napoju energetycznego, który doda ci sił.
W grze zaplanowana została ponadto współpraca, która opiera się na zapraszaniu do gry znajomych i wspólnym wspieraniu się we wszelkich pracach ogrodowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting