Glory Wars – konflikt starożytnych cywilizacji

Glory Wars

Wstąp do świata Endurii jako rycerz, łucznik lub mag i rozpocznij swoją przygodę w fantastycznej , w której wraz z tysiącem innych graczy walczysz o władzę nad światem. Weź udział w epickich bitwach i daj się ponieść prawdziwej przygodzie.

– Staw czoła czekającym na Ciebie wyzwaniom!
– Wyposaż swoją postać licznymi przedmiotami i walcz z pozostałymi  graczami! Zostań suwerenem i rusz na podbój wiosek, osad i miast!

Przed tysiącami lat ludzie zaczęli osiedlać się w Endurii. Ich cywilizacja zaczęła wypychać wcześniejszą, bardziej prymitywną cywilizację Urunak – dawny lud łowców. Jednak Urunak nie byli jedynymi mieszkańcami Endurii. Z urodzaju tej ziemi, jej czystych rzek, świeżego powietrza, urodzajnych pół i zielonych lasów korzystali również liczni władcy i potężni magowie, których wypędzenie spowodowało gniew i chęć zemsty. Nadeszły czasy wojen, zniszczeń i odwetu – nikt nie miał zamiaru dzielić się z innymi – lepiej zginąć, niż oddać bez walki.

Gdyby nie interwencja bogów, którzy zesłali posłańca, wojny i spustoszenie zamieniłyby tę niegdyś piękną krainę w jedno wielkie pogorzelisko. Posłaniec ten, istota z czystego światła, przekazała ludziom boski kodeks, w którym zawarte były reguły mające zapobiec zniszczeniu zarówno świata jak i wszystkich żyjących stworzeń. Kodeks nakładał na wszystkich obowiązek poszanowania każdej żywej istoty. Pieczę sprawować miał król, wybrany przez wszystkich. Jego pozycja nie była niepodważalna i mógł zostać zastąpiony przez innego – król nie miał także boskich mocy. Jeśli ludzie złamaliby zasady zapisane w kodeksie, bogowie mieli zesłać na nich niekończące się plagi. Każda inna, każda większa i jeszcze bardziej straszna …

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.9/5 (18 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting