HellBlades – walcz jako pilot smigłowca

HellBlades

Wierne oryginałowi modele helikopterów z precyzyjnym wyposażeniem bojowym czekają na Ciebie! Pilot śmigłowca wojsk powietrznych nie wie, co to strach!

Spełniasz wymagania nowoczesnego modelu prowadzenia wojny? To staw czoła walkom PvP i PvE! Rozpoznaj teren i wygraj wojnę!
Akcja MMO w helikopterze

Szum obracających się śmigieł, walki w płomieniach i autentyczna akcja z udziałem helikopterów. Pierwsza gra akcji multiplayer flash, w której jesteś pilotem śmigłowca i walczysz w naładowanych akcją walkach w powietrzu. Każdy poziom odkrywa przed Tobą nowe światy, w których czyhają na Ciebie nowi inteligentni przeciwnicy sterowani komputerowo. I to jeszcze nie wszystko! W grach online możesz spotkać tysiące prawdziwych przeciwników i uwikłać się tym samym w niebezpieczne bitwy multiplayer.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Wierne oryginałowi reprodukcje śmigłowców

Każda maszyna bojowa ma różne możliwości modernizacji i mnóstwo broni, amunicji i przedmiotów, które są przydatne do zręcznych manewrów i odpowiedniej taktyki bojowej. Gry online są stale aktualizowane, więc dobra zabawa na dłuższą metę jest gwarantowana. Broń ulepszana jest dynamicznie w zależności od postępów gracza. Każdy poziom oferuje nowe scenariusze, nowe misje i nowych przeciwników. A tylko najlepszy pilot w tej grze online może mieć wszystkie śmigłowce. Walcz z HellBlades Corps na froncie! Dołącz do nas!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.2/5 (6 votes cast)

2 komentarze do “HellBlades – walcz jako pilot smigłowca”

  1. patryk pisze:

    Fajna strzelanka, dużo maszyn do wyboru, dużo uzbrojenia,ładna grafika – wciąga.

  2. misza pisze:

    Gra łudząco przypomina desert strike.

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting