Hero Zero – wciel się w rolę superbohatera

Hero Zero

Hero Zero to gra przeglądarkowa osadzona w tematyce superbohaterów, w której możesz wykonywać , rzucać postaciom, ćwiczyć je oraz rozbudowywać ich atrybuty. W końcu, Twoje postacie staną się prawdziwymi superbohaterami.

Twoja kariera rozpoczyna się od przeciętnego bohatera z sąsiedztwa, jednak ratowanie kotków i pomaganie starszym paniom w przejściu prze ulicę to tylko początek! W grze Hero Zero twój początkujący wybawca świata będzie zdobywał oraz sławę by stać się prawdziwym mistrzem sprawiedliwości! Misje czasowe i bitewne czekają aż je wypełnisz i będą Cię prowadzić z idyllicznych ogrodów rodzinnego miasta do wielkiego świata, który już na Ciebie czeka. Oczywiście   każdy koniecznie musi mieć  właściwy ekwipunek! Twój kandydat na superbohatera sam zadba o swój wygląd i wyposażenie. Drobne sumy wypłacane za misje pozwolą Ci na odblokowanie coraz większej liczby szalonych gadżetów dla Twego superbohatera. Wszystko jest możliwe, od różowych suszarek do włosów o niezwykłej mocy do klapek w kwiatki, które zwiększą Twój intelekt! Codzienne pojedynki powiększają Twoją sławę, a prawdziwi bohaterowie tworzą drużyny posiadające własne herby i dzielnice!  
Hero Zero w przystępny sposób łączy w sobie elementy gry dla jednego i wielu graczy, opakowując całość pięknie wykonaną grafiką i mnóstwem humoru. Korzystając z funkcji chatu i  for dyskusyjnych gracze  bardzo szybko nawiązują ze sobą.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (16 votes cast)

2 komentarze do “Hero Zero – wciel się w rolę superbohatera”

  1. twojtyp pisze:

    Znudziły mi się gry z superbohaterami.

  2. anonim pisze:

    Ty sie znidziłeś, Hero Zero to najlpesza gra. Nie znasz sie na grach chyba

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting