Imperium

Imperium

to tekstowa gra – najstarsza aktywna gra tego typu w Polsce.
Pomimo kilkunastu już lat na karku Imperium wciąż żyje i jest rozwijane. Nieustannie wprowadzane są nowe elementy, poprawki i udogodnienia dla nowych graczy, których dotychczas brakowało.

Ciekawy świat z wieloma unikatowymi i oryginalnymi elementami rozgrywki sprawia, że Imperium wyróżnia się na tle innych gier tego typu.
Gra podzielona jest na ery, z których każda trwa, dopóki ktoś nie pokona finałowego potwora. Obecnie trwa XVIII Era Imperium.

Istnieje w grze rozbudowany Poradnik dla początkujących graczy wraz z dynamicznym bestiariuszem. Nieustannie rozwijany jest także system klimatycznych podpowiedzi dotyczących rozgrywki, które można spotkać w różnych miejscach w grze.
Wprowadzone ścieżki przygód – zadań do wykonania – prowadzą gracza przez większość lokacji w kolejności zgodnej z rozwojem postaci.
Mnogość istniejących profesji oraz dróg rozwoju postaci sprawia, że każdy może szukać własnej ścieżki rozwoju.

Dodatkowym elementem wzbogacającym rozgrywkę jest system zmiany rasy, pozwalający przeistoczyć się z człowieka w Wampira, Wilkołaka, Czarta, bądź Wogula, z których każdy posiada własne unikatowe cechy i miejsca, które może odwiedzić.

Obecnie w Imperium znajduje się ponad 25 odrębnych lokacji, które można zwiedzić, z czego niektóre posiadają nawet po kilka wewnętrznych pod-lokacji o różnym stopniu trudności. 9 zróżnicowanych profesji, 5 dostępnych ras, kilkanaście umiejętności, które można rozwijać, rozbudowany system Gildii i wojen gildyjnych…
Dla ciekawych historii Imperium dodany został moduł Kronik obejmujących okres od powstania gry, gdzie spisane zostały wszystkie ważniejsze wydarzenia i postacie, jakie zapisały się w jego historii.
Wkrótce oddany zostanie także rozbudowany system osiągnięć (Achievementów) dający graczom możliwość rywalizacji o najwyższe odznaczenia!

Zapraszamy wszystkich do gry w najstarszą w Polsce aktywną przeglądarkową grę MMORPG!

facebook.com/imperium.rpg

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

Jedna odpowiedź do “Imperium”

  1. dqr pisze:

    spoko gierka – można poklikac

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting