Islandoom

Islandoom to strategiczno-ekonomiczna gra w przeglądarce stworzona przez rodzimego developera gier Bloomga S.A.

Świat, który jest pełen wspaniałych morskich potyczek, stoi przed tobą otworem! Na początku swojej przygody wybierz jedną z 4 nacji i skolonizuj niezamieszkałą wyspę, którą rozwiniesz dzięki pozyskiwanym na niej surowcom. W morskim świecie Islandoom powiększasz swe imperium kolonizując kolejne wyspy przy okazji rozwijając wykreowanego przez siebie przywódcę. Aby wykonywać militarne działania, budujesz flotę, z której pomocą bronisz wyspę, bądź plądrujesz ziemie przeciwników. Z racji bogatego wyboru statków i dział obronnych możesz decydować o formie batalii i organizowania najrozmaitszych procedur postępowania. Otwarty świat gwarantuje ci nie tylko walczyć z wrogami, ale także kooperację przy pomocy handlu, umożliwiający graczom tworzyć własną ekonomię. Gra posiada także możliwość zakładania i dołączania do sojuszy, które wzbogacają rozgrywkę i komunikację społeczności w grze.

Czy samotnie będziesz krok po kroku budował swoje królestwo? Czy może przyłączysz się do sojuszu i będziesz przeprowadzać zorganizowane grabieże? Sprawdź się jako przywódca i rozwijaj swoje królestwo oraz flotę w grze Islandoom.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.6/5 (8 votes cast)

Jedna odpowiedź do “Islandoom”

  1. kasia pisze:

    sama jestem osoba która gra w gry strategiczne moja ulubiona to Islandoom i szczerze mówiąc dzieki tej grze moje myslenie sie rozwinelo

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting