Juggernaut – rewolucyjnym systemem walki w 3D

Juggernaut

Juggernaut to gra na przeglądarkę, która poraża grafiką i rewolucyjnym systemem w 3D. Innowacyjna technologia Unity-3D katapultuje Cię w samo centrum animowanej akcji gry. Oczekuje Cię zapierające dech tempo akcji, wysoka jakość realizacji i bogactwo szczegółów. Słowem – Juggernaut!
Juggernaut wciągnie Cię od pierwszej minuty! Poznaj ogromny świat, podejmij się wyzwania w postaci niezliczonych niebezpiecznych misji, rozmaitych zawodów, tysiąca groźnych potworów i nie tylko! Starannie wybalansowana gra, obfitująca w i wydarzenia, czeka na Ciebie.
Walcz ramię w ramię z setkami innych graczy w wielkich bitwach, pokaż, co potrafisz i pomóż swojej frakcji podbić sporne terytoria, które przyniosą ci zyski.
Zostań katem, który napawa zimnym strachem! Będziesz pod wrażeniem zaskakujących trików, niesamowitych ciosów i błyskawicznego tempa akcji! Dąż do perfekcji, a poznasz wyrafinowane metody rozprawiania się z wrogiem!Zostań dowódcą oddziału elitarnych wojowników – każdy z nich to indywidualny charakter, indywidualne umiejętności i niepowtarzalna walki. Twoi poplecznicy nigdy Cię nie zawiodą – zawsze wesprą swego dowódcę w podbramkowych sytuacjach, złamią opór i morale nawet najgroźniejszego przeciwnika.W grze Juggernaut możesz wraz ze swoim klanem rozwinąć skrzydła i zdobywać szczyty. Zbuduj razem z członkami swego klanu ! Twierdza ta będzie symbolem waszej potęgi. Budynki, wzniesione w jej granicach, przysporzą każdemu członkowi klanu znacznych korzyści.

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.4/5 (35 votes cast)

Jedna odpowiedź do “Juggernaut – rewolucyjnym systemem walki w 3D”

  1. Tomcio pisze:

    Super gierka

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting