KHANWARS – gra strategiczna w czasach średniowiecza

KhanWars

KhanWars to gra w czasach średniowiecza, stworzona przez firmę XSsoftware. Jest to idealna dla graczy szukających strategii przez przeglądarkę.

Rozpoczynając przygodę z KhanWars stajesz przed wyborem nacji. Każda z nich ma mocne i słabe strony, więc zastanów się dobrze, którą z nich wybierzesz! Rozgrywkę zaczynamy od rozbudowania niemal pustej wioski. Musisz zadbać o to, aby były wydobywane w szybkim tempie, oraz obronić swoje rozwijające się królestwo poprzez rekrutowanie . Do wyboru masz 17 jednostek bitewnych w tym 1 specjalną, która zależy od wybranej nacji. Ważnym elementem dotyczącym strefy militarnej jest przeprowadzanie badań nad jednostkami. Dzięki temu będą one lepsze w walce, oraz obronie, a także szybciej dotrą na miejsce .

Chcesz zapisać się na kartach historii i być jednym z najbardziej znanych wojowników? Musisz podjąć się współpracy ze swoimi sąsiadami. Wraz z ich pomocą jesteś w stanie zbudować ogromne królestwo, oraz armię i wyruszyć na podbój pełnego niebezpieczeństw świata.

Nie czekaj! Załóż konto już dziś i ciesz się rozgrywką na wysokim poziomie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/5 (14 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting