Laventhar – zostań średniowietrznym władcą walczących stron

Witaj w świecie średniowiecznych władców, walczących o supremację swoich księstw. Witaj w świecie, w którym możesz prowadzić swobodną dyplomację, trenować , produkować uzbrojenie i budować osady.

Laventhar: gra strategiczna on-line, rozgrywana w świecie średniowiecza.

Laventhar to strategia online, więc jeśli średniowiecze to Twoja pasja, znajdziesz tu miejsce dla siebie.

Laventhar jest strategiczną grą on-line, rozgrywaną w świecie średniowiecza. Jako władca wydajesz rozkazy swym żołnierzom, zarządzasz osadami, stawiasz budowle, produkujesz uzbrojenie, eksplorujesz świat, prowadzisz dyplomację.

Twoi żołnierze są zindywidualizowani – każdy z nich zbiera doświadczenie w trakcie bitew, ma określone morale, może być różnie uzbrojony. Może poruszać się konno lub pieszo. Dzięki treningowi, powiększa swe umiejętności w walce wręcz czy strzelaniu.

Aby wyrównać szanse graczy – władców, wszyscy startują w tym samym momencie – w chwili powstania świata. W każdym świecie panuje kilkunastu – kilkudziesięciu władców. Każdy świat to ogromny teren, góry, stepy, łąki, lasy czy jeziora i morza.

Nacisk położony został na dyplomację. Ustalanie granic, handel, przymierza, pokoje i wojny pomiędzy żywymi graczami – to jest solą tej gry. Obok zżycia się z żołnierzami, towarzyszącymi Tobie w doli i niedoli, gotowymi oddać za Ciebie życie. I obok troski o mieszkańców i przekształacanie osad w tętniące życiem miasta. Władcy moga także opisywać swe osady, czy prowadzić kronikę swego księstwa, w której pojawiają się informacje np. o zawartych sojuszach.

Laventhar to zupełnie inna gra niż popularne gry sieciowe w stylu OGame czy RedDragon. Tutaj władcy panują nad niemal realnymi księstwami, oddziały przemieszczają się od osady do osady po mapie, a nie są jedynie „wysyłane” na walkę. Poszczególnym regimentom przy walce można wydawać szczegółowe rozkazy, dzięki czemu taktyka staje się kluczem do zwycięstw.

Do gry wystarczy przeglądarka internetowa z włączoną obsługą Javascriptu.

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (30 votes cast)

2 komentarze do “Laventhar – zostań średniowietrznym władcą walczących stron”

  1. Peter pisze:

    Bardzo fajna gierka, w dodatku ostatnio znowu rozwijana 🙂

  2. Michał pisze:

    Gra jest fajna, ale mam prośbę, by dodać przycisk „oceń grę”, bo przewijając tekst jakoś ją oceniłem a nawet nie wiem jak, i nie wiem jak to sprawdzić 🙁

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting