Legends of Honor

Legends of Honor

W spustoszonym wojną państwie, podzielonym między 3 współzawodniczące odłamy, przetrwanie i dobrobyt są przywilejem mocnych. W Legends of Honor mury rosną, a zamki są burzone w mgnieniu oka, więc gromadź armię i szykuj bohaterów do bitwy!

Legends of Honor to gra w przeglądarce internetowej MMO, łącząca dynamiczną fabułę ze strategicznym budowaniem imperium, w której przemyślane zamierzenia mogą przesądzić o wspaniałym sukcesie lub przytłaczającej porażce. Nie wszystkie jednak batalie wygrywa się na polu bitwy, a podejście do budowy dostatniego zamku jest jednakowo ważna co wygrywanie epickich potyczek PvP. Jako zarządca zamku masz obowiązek budować okazałe budynki, werbować wojowników i dążyć do tego, aby mury wytrzymały napór bezwzględnych przeciwników. Czy masz to, czego potrzeba, by zostać legendą honoru?

Gra Legends of Honor sumuje w sobie błyskawiczną walkę, strategiczną rozbudowę i rekrutację wojska, dlatego też gracze muszą planować rozważnie i napadać nieprzyjaciół bez zahamowań, bo inaczej ich zamek obróci się w ruinę.

W grze dostępna jest ogromna mapa średniowiecznego świata, która umożliwia bezproblemowe poruszanie się i szczegółowe planowanie potyczek. Rekruci zdobywają nagrody do ataku i kary do obrony w zależności od ukształtowania terenu. Bohaterowie są w stanie aranżować w lasach pułapki na przeciwników oraz wchodzić na wzgórza, by oglądać okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu wrogich oddziałów.

W tej grze przez przeglądarkę internetową nie jesteś zobligowany toczyć wojny samemu. Złóż ślubowanie wierności jednej z trzech frakcji i dołącz do sojuszy z graczami z całego globu, aby wspólnymi siłami zwyciężać w morderczych starciach PvP, które zdecydują o żywocie tych światów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting