Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy : Apokalipsa jest darmową grą online , która rozgrywa się na wschodnie USA, gdzie stawisz czoła tajemniczemu wirusowi zmieniającemu ludzi w zombi.


Jesteś naocznym świadkiem, gdy wybucha epidemia, zamieniająca ludzi w krwiożercze zombi! Zostań jednym z odważnych Łowców i przenieś się do samego centrum Nowego Jorku, kiedy nieoczekiwanie rozpętuje się potworna epidemia. Pokonaj hordy zombi, ocal najbliższych i poprowadź twój do bezdyskusyjnej dominacji w grupowych trybach rozgrywki! Czeka na ciebie sporo przygód, porywających zadań i dziesiątków nagród oraz przedmiotów, w które możesz wyposażyć swojego Łowcę.

W grze Łowcy Zombi: Apokalipsa znajdziesz nie tylko standardową kampanię, ale również tryby PvP (gracz kontra gracz), w których zmierzysz się z przypadkowymi graczami lub członkami gangów. W gangu znajdziesz niepowtarzalne budynki i bonusy, a także powiązane z nimi moduły gry jak na przykład Atak na Bunkier. Rozwijaj swój gang i współzawodnicz z pozostałymi gangami o miano najpotężniejszego i najbardziej niebezpiecznego gangu w grze! Rozsądnie gospodaruj zasobami swojego gangu. Znajdź optymalny model rozwoju. Gang to serce społeczności w Łowcach Zombi i wykorzystaj jego pełny potencjał!

Walcz o miano najwaleczniejszego Łowcy i zostań postrachem rywali. Podążaj na szczyt w wewnętrznym rankingu najwaleczniejszych Łowców, startuj w zawodach, aby zdobyć bezcenne nagrody. W Łowcy Zombi kluczowi są pozostałe osoby, z którymi będziesz miał kontakt nie tylko podczas kompletowania trybów gry, ale również przez czat, forum oraz pocztę.

Gra Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna przez przeglądarkę internetową, a dzięki responsywnemu designowi pozwala na zabawę zarówno na komputerach, jak i również na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Apki są do ściągnięcia z Google Play jak i z iTunes.

Przekonaj się już teraz, jak kończy się historia opowiedziana w grze!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting