MojaMafia – odkryj swoją ciemną stronę mocy

W tej grze przeglądarkowej wcielasz się w członka Mafii. Mafiii, każdy się ich boi. Te tajemnicze i dobrze zorganizowane grupy przestępcze sieją wśród praworządnych obywateli. Cały świat patrzy jak powstawaje coraz więcej rodzin mafijnych, które popełniają kolejne . Samochody są kradzione, opancerzone furgonetki z pieniędzmi porywane, każdego tygodnia cywile są chowani przez swoich bliskich, a ranni wypełniają szpitale. Czy to się kiedyś skończy?
Jako członek Mafii mordujesz, by ulepszać swoje umiejętności i zdobywać szacunek wśród innych rodzin mafijnych. Pogódź się z tym, ale bądź opanowany i mądrze radź sobie w każdej sytuacji. Aby przetrwać w świecie Mafii musisz wszystko przemyśleć, nie wychylaj się i uderzaj w odpowiednim momencie. To jest jedyna droga na szczyt. narkotykami i liczne to Twoja dewiza życiowa. Pokonaj sprytem swoich przeciwników i zostań najpotężniejszym Mafiozem.

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.9/5 (16 votes cast)

Jedna odpowiedź do “MojaMafia – odkryj swoją ciemną stronę mocy”

  1. Marek pisze:

    Zapraszam na mojamafia.pl/ganstanero gra jest mocno rozbudowana ma wiele możliwości,gra około ponad 10 graczy aktywnych i cały czas staramy się o nowych graczy,gra polega na wchodzeniu m.in w przestępstwu i klikaniu ostatniej opcji na samym dole,po to aby dzięki temu osiągnąć jak najwyższą rangę,i ewentualne pieniądze przeznaczać na np papiery wartościowie z czego potem idzie również na siłę dzięki której stajemy się potężniejsi,Zapraszam Mixter.

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting