Moje Małe Tesco – zaopiekuj się własnym hipermarketem

Moje Małe Tesco

Gra Moje Małe daje wyjątkową sposobność do zmieszczenia kompletnego hiper-marketu w twojej kieszeni! możesz polepszać i dopasowywać wedle wymogów, zajmować się handlem ze znajomymi i stawiać czoła codziennym trudom!

Twoją główną misją jest zadbanie o to, by klienci byli należycie obsłużeni! Poznaj ich, rozmawiaj z nimi, dowiedz się co potrzebują nabyć i na tych podwalinach rozporządzaj towarami. Odszukaj unikalne podejście na dynamiczny interes.

Opcja gry online pozwala handlować z pozostałymi handlowcami i współzawodnictwo z kolegami i najbliższą rodziną. Potwierdź, kto z Was potrafi pokierować najbardziej efektywnym marketem.

W Moje Małe Tesco możesz grać gdzie masz ochotę i gdy masz chęć, np. na telefonie. Gra Moje Małe Tesco to nieprzerwana radość dla graczy.

Bądź zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w marketach Tesco! Poznawaj promocje w momencie robienia zakupów. Odszukasz je dodatkowo w swoim wirtualnym markecie! W asortymencie odnajdziesz również towary osiągalne tylko sezonowo. Nie przejdź obok nich obojętnie!

AppStore Google PlayWindows Store
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (1 vote cast)

Warto zagrać także w:

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting