Nova Raider – udaj się w podróż w odległe galaktyki

Nova Raider

Zaczynasz jako niedoświadczony pilot i wywalczasz sobie drogę przez usiane potworami . Natrafiasz przy tym na wrogie statki międzyplanetarne, niebezpieczne stwory i odrażających piratów kosmicznych.
Możesz przy tym wybierać spośród różnych klas statków, które pozwolą Ci w pełni rozwinąć własny styl gry:
– Szturmowce są szybkie i śmiercionośne , sieją postrach wśród bogatych handlowców. Przemierzają galaktyki w poszukiwaniu łupów. Mogą wykorzystywać zaawansowaną , ale ich słaba obrona nie pozwala im na długie odpieranie ciężkiego ognia.
– Pancerniki to najmocniejsze statki w galaktyce. Ich ciężkie tarcze czynią z nich poważnych przeciwników, mimo że ich broń nie może się równać uzbrojeniu szturmowców. Ponadto to jedyne statki, które mogą w pełni wykorzystywać specjalne techniki zakłóceń, jak bomby EMP.
– Statki pomocnicze nie należą do szczególnie silnych w boju, mogą jednak wspomagać buffami inne statki. Leczą i tym samym mogą decydować o wygranej w potyczce. Ponadto są najbardziej efektywną klasą w przypadku dronów i mogą szybko naprawiać sojuszników w walce.
– Statki handlowe są najsłabsze w boju, mają jednak najpojemniejsze ładownie, dzięki czemu mogą transportować więcej zasobów niż wszystkie inne statki. Można z nimi zbudować gigantyczne gospodarcze. Przemierzają galaktyki w poszukiwaniu zasobów do dalszego przetwarzania i tym samym gromadzenia bogactw.
– Statki uniwersalne są optymalnymi statkami dla wszystkich samotnych wojowników. Wprawdzie nie wyrządzają tak dotkliwych strat jak szturmowce ani nie mają tak dużo punktów życia jak pancerniki, łączą za to możliwości statków wszystkich pozostałych klas.

Udaj się w podróż w odległe galaktyki, podczas której będziesz rabować wrogów, zwalczać monstrualnych bossów i mierzyć się z innymi graczami w rozgrywkach PvP. Stwórz własną gildię i rozbuduj ją do prawdziwej bazy do gry z przyjaciółmi. Dzięki własnym gildiom będziesz mógł stawić czoło przewadze przeciwników. Dzięki odpowiedniemu połączeniu jednostek będziesz praktycznie nie do pokonania. Zaproś znajomych, zmierzcie się wspólnie w walkach i pomajsterkujcie razem w warsztacie przy swoich statkach kosmicznych.
Walcz w bezkresnej przestrzeni kosmicznej, zdobywaj coraz więcej, by w końcu zapanować w uniwersum!

Własciwości:

Free to Play
Fascynujące
5 różnych klas statków (szturmowce, pancerniki, statki handlowe, pomocnicze, uniwersalne)
30 różnych rodzajów broni i opancerzenia
Ogromna galaktyka z różnymi mapami
Gra z gatunku MMO z rozgrywkami PvP
Arena, galaktyka bojowa i międzyserwerowe
Rozmaite
Epickie z bossami
Innowacyjne systemy gildii
Regularne bezpłatne aktualizacje

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting