Ogame – zdobądź wszechświat

Ogame

Ogame to najbardziej znanaprodukcja naszych czasów via www, która może pochwalić się niemalejącą popularnością w swoim typie już od kilkunastu dobrych lat.

Producent i właściciel marki Gameforge GmBH rozpoznawany jest w głównej mierze z produkcji jaką jest Metin 2, który ciągle znajduje się na wysokich miejscach w rankingu najbardziej popularnych gier MMO na globie. Projekt został wydany z tłumaczeniami w większości krajów, nie tylko starego kontynentu, ale również w Azjatyckich (Japonia) i Ameryki Południowej (Brazylia). Grę zaczynamy kompletnie darmowo jako władca jednej z wielu położonych w określonej galaktyce planet. Jego głównym zadaniem jest doprowadzenie do statusu kolosalnego królestwa, początkowo słabo rozwiniętej planety. Można tego dokonać na kilka metod, albo usilnie zabiegając o umocnienie posiadanej przez nas planety, czy kierując się żądzą wojny przejmować konkurencyjne lub zasiedlać bezludne planety. Polska edycja gry zaczęła żyć 20 stycznia 2005r. w związku z postawieniem pierwszego Universum. Dzięki obecnym w systemie gry udogodnieniom premium stajemy przed opcją sprawniejszego rozwoju prowadzonego przez nas własnego imperium, zatrudniając specjalnie przygotowanych dowódców, którzy przyczynią się do wzrostu rentowność naszej produkcji i zwiększą możliwości bojowe opłaconej przez nas floty. Rozgrywka proponuje bardzo rozbudowany arsenał broni i wszelkiego rodzaju udogodnień, które odnajdujemy w laboratorium naukowym przekazując zdolności intelektualne i surowce. Każdy powinien spróbować zagrać w tą grę, aby być upoważnionym powiedzieć, że jest prawdziwym graczem MMO.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.9/5 (59 votes cast)

Jedna odpowiedź do “Ogame – zdobądź wszechświat”

  1. mario pisze:

    To już wyznacznik kosmicznych gier przez przeglądarke, na niej wzorują się inni, trzeba zagrac i nie da sie krótko opisać. namawiam niezdecydowanych.

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting