Parafia – zostań proboszczem na swojej prywatnej parafii

Parafia

Ja czyli !

Zostań proboszczem na swojej prywatnej parafii. Ustal własne przykazania i spraw aby poznali je niewierni. Pamiętaj, że wiara najlepiej wzrasta na ziemi obficie skropionej krwią.

Strzyż swoje owieczki, handluj relikwiami i zarabiaj na swoje przyjemności. Droga do świętości staje przed Tobą otworem.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (28 votes cast)

8 komentarzy do “Parafia – zostań proboszczem na swojej prywatnej parafii”

 1. wizio pisze:

  Świetna gierka i tak w realu najlepiej się wzbogacić na przekrętach i zdzieraniu jałmużny z parafian, na pijaństwie z burmistrzem miasta i przekupywaniu policji. Polecam fajna zabawa.

 2. Marian pisze:

  Co ty p*******sz – grales w to kiedys ?

 3. Owad pisze:

  Patrząc na sam opis gry to osobnik czy osobnicy którzy ją wytworzyli mają niepokolei w głowie. Nawet nie będę próbował w nią grać, po co zwiększać jej PR ?… Syf…

 4. Hamati pisze:

  Super 😛

 5. ja pisze:

  Ale kaszanka. Mizerne wykonanie. Bardzo słaby pomysł. Tylko dla niewiele oczekujących od życia bezrefleksyjnych gamoniów:)

 6. Slender pisze:

  super gra najlepiej jest podrywać marsjanki a potem podbić jowisza, stworzyć sobię osadę na uranie i budować nowe metropolie

 7. piterson pisze:

  giera by była fajna, ale to samo co z CargoTycoon, słabe wykonanie. zero samouczka, samemu trzeba dochodzić co się robi, grałem w to tydzień i jakoś mi sie nie spodobało, bo za bardzo nie wiedomo co robić, żeby tak na prawde grac, a nie kupować wciąż „dewotki” i ministrantów.

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting