PGR-Online – gratka dla fanów gier farmerskich

PGR Online

-Online to gra przeznaczona dla fanów gier farmerskich. Gracz ma za zadanie doprowadzić do maksymalnego rozwoju posiadanego gospodarstwa i tym samym zdobyć status przodownika. Aby to osiągnąć, trzeba wykazać się nie sprytem i przebiegłością, lecz ciężką pracą. Siejąc, zbierając, kupując i sprzedając swoje plony, gracz wzmacnia pozycję i zarabia pieniądze, które pomogą mu udoskonalać prowadzone gospodarstwo. W PGR-Online stawiamy na poprzez zdobywanie kolejnych poziomów. By jednak móc awansować potrzebne są punkty, które otrzymujemy za sianie i zbieranie kolejnych wirtualnych płodów rolnych.

Na początku, tak jak w innych tego typu produkcjach wita nas samouczek, który w szybki i przystępny sposób uczy nas podstaw korzystania z gry. Dowiadujemy się co należy zrobić by założyć gospodarstwo, nadajemy mu nazwę oraz wybieramy miejsca pod uprawę roślin. Gdy mamy już za sobą pierwsze kroki, zaczynamy prawdziwą przygodę farmerską – naszym zadaniem jest zasianie otrzymanych po ukończeniu samouczka roślin oraz zebranie plonów, gdy te dojrzeją. Wraz z rozwojem poziomów otrzymujemy dostęp do nowych rodzajów roślin, a z czasem także możliwość tworzenia budynków gospodarczych takich jak młyn czy suszarnia.

Gracz może sprzedać swoje towary bezpośrednio do klientów, którzy odwiedzają jego gospodarstwo za z góry ustalone ceny, lub handlować z innymi graczami, samemu decydując co i za ile chce sprzedać. Co bardziej gospodarni gracze mają szansę dołączyć do jednego z elitarnych Klubów Rolnika i wziąć udział w wyścigu gospodarstw. Udział w zadaniach klubowych oraz dalszy prywatny rozwój gwarantują wysokie miejsce w rankingu klubowym. Wszystko to okraszone miłą dla oka grafiką, która w pełni oddaje wiejską przyrodę i sprawia, że rozgrywka staje się jeszcze większą przyjemnością.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/5 (3 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting