PitbullGame – gra ociekająca gangsterskim klimatem

PitbullGame

PitbullGame zapowiada się na prawdziwy top tego roku, stworzony w . Kradnij , rabuj meneli, załóż rodzinę… Poczuj czym jest prawdziwy Thug Life. Ta gra online wręcz ocieka gangsterskim klimatem, jeżeli nie straszne Ci radiowozy i sąd, nie stronisz od przemocy, kradzieży i wymuszeń, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Zaatakuj ranking przestępców, w taki samo wielkim stylu, jak gra atakuje pozycje w top 10 rankingów przeglądarkowych gier. Pitbull ma różne oblicza, może być łagodny, ale także morderczy, cichy, spokojny, ale również może dać hałaśliwie dać o sobie znać. Tylko od Ciebie zależy w którym kierunku poprowadzisz swoją . Rozgrywka charakteryzuje się nietuzinkowy system pvp między graczami i rodzinami przez nich założonymi, rozwinięte systemy zadań, unikalne eventy, zapewnia niesamowity który tworzą gracze i administracja. Mikropłatności wcale nie ułatwiają gry, tym którzy wolą zapłacić, ponieważ wirtualną walutę premium którą są diamenty, możemy zdobyć również wykonując coraz to nowsze w grze. Dodatkowo zapewnione są częste aktualizacje, poprawki błędów wykrytych przez graczy, oraz regularne wprowadzanie nowości do rozgrywki. Dodatkowo do zabawy zaprasza stuprocentowo Polskie wykonanie, na bardzo wysokim poziomie.

Zespół Pitbullgame bardzo serdecznie zaprasza do rozgrywki internetowych wyjadaczy, jak i ludzi którzy będę grali w grę w celu zabicia nadmiaru czasu, każdy jest mile widziany!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting