Rage War – podróż w czasie

Jesteś zainteresowany się podróżą w czasie? Pragniesz konfliktu? Poszukujesz nowych wyzwań w rozgrywce? Wiesz, że tak właśnie jest! Zapoznaj się z nową strategią, która zrealizuje Twoje oczekiwania – Rage War!

Rage War to oryginalna gra nie tylko ze względu na nowoczesną grafikę czy walki w czasie rzeczywistym!
Podczas pełnej emocji podróży masz szansę odkrywać dawne imperia, odnaleźć przeszłe królestwa i napisać historię na nowo.

Twoja misja jest prosta: cofnij się w czasie, zbuduj silną armię, rozbuduj wielkie królestwo i znajdź każdą z zagubionych części Wehikułu do wędrówek w czasie.
Barbarzyńscy przeciwnicy oraz dzikie hordy będą nieustannie sprawdzać Twoje umiejętności w każdej erze, ale to tylko jeden z kilku problemów.
Wyjątkowi rozgrywający z całego globu mają identyczny cel co Ty – przejęcie kontroli nad przeciwnikiem w każdym momencie gry. Nie przejmuj się – w każdym momencie możesz liczyć na wsparcie sojuszników! Zachęć ich do gry i wykreujcie silne imperium, gdzie musicie walczyć z przeciwnikiem obok siebie.
Doskonal unikalny styl i wygrywaj nagrody wypełniając misje oraz zadania.

Zorganizuj silną gospodarkę i odkrywaj cenne zasoby poprzez optymalizację budynków w swojej osadzie.
Badaj nowe nauki z ogromnego drzewka dostępnych technologii. Zyskasz możliwość konstruowania lepszych budynków, żołnierzy i inne ulepszenia.
Przeistocz rozwojem swój gród z maleńkiej osady w tętniące życiem imperium.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting