Renesansowe Królestwa – rozpocznij przygodę w Królestwie Polskim

Renesansowe Królestwa

Gra . Jedna tura = jeden dzień. Samo klikanie i postaci zajmuje nie więcej jak 5min dziennie. Lecz można spędzać znacznie więcej czasu przy grze nie nudząc się.

Rozwijamy od prostego chłopa, który wraz z pierwszym levelem nabywa własne pole, z czasem może dorobić się własnego warsztatu rzemieślniczego. Z czasem możemy wybrać się na studia, zostać Księdzem, Lekarzem, Urzędnikiem, Generałem, Technikiem – gdy osiągniemy to wszystko możemy liczyć na awans do pozycji księcia.
Dodatkowo niezaleznie od levelu gry możemy zostać politykiem na szczeblu miasta/, pospolitym zbójem, bąć wstąpić do armii.

Proszę zauważyć jak już dużą część Europy zaludniliśmy 😉

PS. Nie podaję linku forum bo jest ono zintegrowane z grą – żeby na nie wejść należy mieć konto na RK.
Nie podaję również linku do tutoriala bo świerzo zarejestrowanym graczom są wysyłane listy od trybunów miast z instrukcjami jak grać. Dodatkowo pomoc łatwo jest znaleźć w karczmie lub na forum.

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (18 votes cast)

3 komentarze do “Renesansowe Królestwa – rozpocznij przygodę w Królestwie Polskim”

 1. Vukios pisze:

  Zapraszamy wszystkich. Gra 5/5 warto wejść i zostać na dłużej.

 2. CzarekMarek pisze:

  Świetna gra jak ktoś chce się oderwać od odmóżdżających gier i poczuć klimat XV wiecznej europy!

 3. Libra pisze:

  Serdecznie polecam grę. Niestety, a raczej stety 🙂 jest to gra dla starszych osób które doceniają i lubią stwarzać klimat w grze, chociażby pisząc RP w karczmach popijając piwkiem.
  Nie doświadczysz w tej grze bezmyślnego nabijania 200 leveli w jedną noc, jeżeli cierpisz na ADHD i nie masz w sobie cierpliwości, odradzam, a nawet zabraniam 😀 Wszystkich innych zachęcam serdecznie do gry i wspomagania Królestwa Polskiego na tle innych krajów.

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting