Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku , która została osadzona w świecie Anime oraz . Tytuł stworzyło niezależne polskie studio. Gra jest i dostępna w przeglądarce internetowej. Gra jest także przystosowana do tego, aby używać jej w wersji na telefon komórkowy.

Gra inspirowana jest tytułami znanych Mang & Anime takich jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co jest zauważalne, chociażby przy tworzeniu bohatera. Jednakże cała jej treść tworzy w całości oddzielną akcję. Celem rozgrywki jest kreacja populacji, która razem podejmie walkę, aby przeciwstawić się Jeźdźcom Apokalipsy stanowiącym niebezpieczeństwo dla całej istnieniu tego świata. Zło w postaci demonów, najrozmaitszej maści czarnych charakterów zaczyna się panoszyć po krainie. W tym miejscu zjawia się nasz główny , który ma za zadanie zapobiec całej tej klęsce.

Na starcie rozgrywki przychodzi nam wybrać jedną z pięciu dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda rasa posiada specjalne właściwości ujawniające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także zawód specyficzny dla każdej z kreacji.

W celu pozyskania doświadczenia nie tylko trzeba walczyć z przeciwnikami. Należy rozejrzeć się za przeróżnymi misjami. I jak na RPG przystało, Shadow Time cechuje się licznymi misjami. Prócz misji związanych z głównym wątkiem fabularnym, dostępny jest także szereg wątków dodatkowych, które oferują nam wykonywanie misji nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako misję dzienną.

Gra jest światem otwartym i zawiera treści z najrozmaitszych Mang & Anime. W grze nie poszukujmy się jednak idealnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra toczy się własnym życiem, aby każda osoba mogła napawać się wspólną zabawą przez równy poziom.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting