Star Galaxy SG – gra strategiczno-ekonomiczna czasu rzeczywistego

Star Galaxy

Star Galaxy – SG jest grą strategiczno-ekonomiczną w czasie rzeczywistym. Innowacyjny silnik Niemieckiego Developera sprawia że gra posiada dobrze zbalansowany system walk. Przyjazny graczom Team dopilnuje byś się nie nudził podczas rozgrywek. Prowadząc rozgrywkę zadaną przez Team możesz zaryzykować własnym lub zostać władcą wszechświata i nie ugiętym imperatorem. Nasza gra trzyma w ciągłym napięciu jeśli lubisz ryzyko to ta gra jest właśnie dla ciebie. Rewelacyjna gra przez przeglądarkę umożliwi ci rywalizację z innymi graczami. Załóż utwórz drużynę i prowadź z innymi sojuszami.

Niski Noob protect daje duże pole zakresu walk w stosunku punktowym graczy. Niszcz wrogie , zdobywaj surowce pozbawiając wroga srodków do rozwoju. Stań do rywalizacji z najlepszymi. W tej grze postępy rozwoju, ilości punktów zależą tylko od Ciebie !

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

gry Star Galaxy – SG rozgrywa się w kosmosie. Gracz na poczatku gry otrzymuje planetę główną na której rozpoczyna swój rozwój ekonomiczny przechodząc do rozwoju defensywy i ofensywy. Prowadząc ciągłe badania wzmacniasz swoje , przyspieszasz wydobycie zasobów, etc. Utwórz specjalny statek który pozwoli ci na zasiedlanie nowych planet. Twoja strategia gry zależy od ciebie tutaj gracze niszczą flotę innego gracza, przebijają się przez obronę niszcząc ją co daje możliwość zdobycia większej ilości surowców. o nie jest zawzięta i czasami imponująca. flot doprowadzają do zniszczeń co prowadzi do utworzenia pola zniszczeń wygrany może przejąć je specjalnym statkiem tu też z takiego pola powstać może księżyc obok . Pokieruj swoim rozwojem planet by stać się jednym z najpotężniejszych graczy w grze.

Star Galaxy – SG to nie tylko rozwój własnych planet, ale również z innymi graczami. Poznawanie nowych znajomości. Star Galaxy – SG jest całkowicie darmową grą nie posiada żadnych systemów VIP to też wszyscy mają jednakowe szanse na rozwój. Każdy gracz otrzymuje unikalny link który prowadzi do uzyskania dodatkowego surowca który jest bardzo cenny (nie podlega handlowi czy też grabierzom), wystarczy link osadzić na forach podać znajomym a po rejestracji gracza i uzyskaniu minimalnego pułapu punktów otrzymasz ten surowiec.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Jedna odpowiedź do “Star Galaxy SG – gra strategiczno-ekonomiczna czasu rzeczywistego”

  1. Gracz pisze:

    Gra ładna interfejs przyzwoity dobrze wykonany. Nie ma żadnych płatności na koncie żadnych premium etc. Naprawdę polecam. Zapraszając kolegów do gry zarabiasz surowce.

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting