Stratis Imperia – niesamowite realia II Wojny Światowej

Stratis Imperia

Stratis Imperia to pierwsza tego typu gra strategiczna on-line, umiejscowiona na wielkowymiarowej mapie świata.

Akcja samej gry została osadzona w realiach II Wojny Światowej, skutkuje to tym że , ekonomia oraz dylomacja to Twoje strategiczne narzędzie w tej darmowej produkcji. Celem graczy jest utworzenie silnego, rozległego państwa, którego będzie na tyle prężna, by podołać wielkiemu zadaniu, jakim jest odkrycie przełomowego wynalazku w dziedzinie rozszczepienia atomu – Projektu Manhattan i skonstruowanie bomby atomowej.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Dzięki rozbudowanej części społecznościowej mamy możliwość prowadzenia szerokiej kooperacji z pozostałymi graczami w wielu dziedzinach, to ona ma sprawić że nasze cele zostaną osiągnięte. Do dyspozycji posiadamy ponad 35 typów jednostek lądowych, morskich i powietrznych z okresu II wojny światowej oraz setki wynalazków technologicznych i sprzętu.

Oczywiście odpowiednie prowadzenie polityki państwa i zawieranie korzystnych umów i sojuszy potrafi być nierzadko lepszym rozwiązaniem od wysłania na wroga naszej całej armii. Stratis Imperia stworzono tak, by jak najdokładniej oddawał realia i wydarzenia historyczne, przy czym użytkownik może przez swoje działania zmienić znaną nam historię i właśnie ten element pozwala nam spędzić chwile czasu przy konstruktywnej rozgrywce, dzięki której choć trochę zbliżymy się do burzliwego okresu II wojny światowej.

Pozwól sobie i znajomym ułożyć karty historii na nowo !

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/5 (16 votes cast)

3 komentarze do “Stratis Imperia – niesamowite realia II Wojny Światowej”

  1. walko pisze:

    Niestety od piątku 1 marca 2013 jst problem z wyswietleniem strony nie można wejsc ani na forum gry ani na strone głowna gra fajna ale cóż z tego jak admin nic nei zrobił w celu usuniięcia awarii

  2. filip pisze:

    już działa

  3. mateusz pisze:

    gra nie działa bo wychodzą jakieś ulotki

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting