Stronghold Kingdoms – tocz wojny w realiach średniowiecznej Europy

Stronghold Kingdoms jest przedstawicielem gier MMO, która z serii Stronghold. Tak jak to miało miejsce w tamtych produkcjach, rozgrywka osadzona jest w realiach średniowiecznej Europy. W celu rozpoczęcia rozgrywki potrzebne będzie pobranie i zainstalowane jej na naszym dysku. Głównym celem gry jest troszczenie się o rozwój oraz najlepszą ochronę naszych miast przed najeźdźcami.

Buduj zamki i tocz ogromne wojny z innymi przeciwnikami. Razem ze swoim wojskiem chronisz własne tereny i cały czas poszerzasz obszar wpływów.Zadbaj o kwestie gospodarcze warowni i swych kolonii oraz stwórz ogromne wojsko, które będzie chronić twoje włości. Nie możesz zapominać o dostawach niezbędnych surowców bez których twoja twierdza nie będzie się rozwijała. Wytwarzaj lub kupuj od sąsiadów surowce, narzędzia i pokarm, z pomocą których zdobędziesz przewagę nad przeciwnikami.W grze Stronghold Kingdoms tworzysz postać własnego wodza, który zdobywa umiejętności w trakcie rozgrywki. W ten sposób zmieniasz się typowego chłopa w pana, który cieszy się ogromną sławą i poważaniem. Jeśli szczęście będzie ci sprzyjać, to możesz wraz ze swoim ogromnym wojskiem dostać posadę namiestnika a nawet władcy.
W celu rozpoczęcia swojej zabawy z Stronghold Kingdoms, będziemy zobowiązani do ściągnięcia małych rozmiarów klienta gry, który zagwarantuje nam nawiązanie połączenia z serwerem gry i wyeliminuje konieczność posiadania pełnej wersji pecetowej gry.
Dzięki zaimplementowanemu do klienta gry, launcherowi zyskujemy szansę sprawnego aktualizowania gry i pobierania najnowszych nowinek z życia gry oraz społeczności graczy Stronghold Kingdoms.

Nie zwlekaj więc ani sekundy, przystąp do pobrania klienta i już teraz zacznij wznosić własne średniowieczne miasto, które w niedługo stanie się imperium światowym!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (4 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting