Terrath – karcianka w świecie średniowiecznego fantasy

Terrath

Terrath jest darmową karcianką, która przenosi Cię do świata średniowiecznego . Zostajesz królem, który stojąc na czele armii musi zapewnić ochronę swemu królestwu. Zwycięstwo zależy od Twojego sprytu i zmysłu taktycznego. Ten ostatni jest ważny również poza walką – odpowiednie dobranie swojej talii to klucz do zwycięstwa! Łącz jednostki z czarami tak by nikt nie był w stanie cię zatrzymać!
Poza podstawowym trybem pvp 1vs1 gra oferuje również nagradzane treningowe przeciw AI oraz kampanie, które sprawdzą jak radzisz sobie mając do dyspozycji tylko określone jednostki.
zdobywane w walce możesz przeznaczyć na swojej armii. W sklepie Terrath można nabyć zestawy losowych kart, które mogą ci pomóc stworzyć jeszcze potężniejszą talię. Jeśli jakieś karty uważasz za nieprzydatne możesz je zamienić na takie, z których zrobisz użytek – umożliwia to system tworzenia.
Ważne jest również to, że gra jest całkowicie – nie ma żadnych bonusów sprawiających, że grając za darmo nie ma się szans na osiągnięcie wyższych lokat w rankingu. Każdy ma takie same szanse!

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (1 vote cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting