The Settlers Online – za darmo w przeglądarce!

Settlers Online

Niesamowita gratka dla wszystkich fanów wiecznie żywej serii Settlers, która od 1997 roku nieprzerwanie uświetnia swoją obecnością gier, teraz w wyjątkowej, przeglądarkowej wersji!

Studio wreszcie dopuściło się wydania dla Polski oficjalnej wersji swojego przeglądarkowego dzieła, które od pierwszych chwil istnienia cieszy się niesłabnącą popularnością. Gra jest całkowicie darmowa i przenosi nas do fantastycznego, zaprojektowanego w grafice trójwymiarowej świata. Niezwłocznie po dokonaniu rejestracji pod nasze władanie trafi marnie zagospodarowany kawałek terenu, którego bieżący potencjał przy asystencji wspaniałego samouczka musimy wykorzystać do dalszej rozbudowy.

Naszym pierwszym dążeniem stanie się zapewnienie osadzie stałego i płynnego dostępu do surowców, za co też zostaniemy odpowiednio wynagrodzeni przez system gry. Wszystkie zaplanowane przez nas posunięcia zostaną zrealizowane przez specjalnie przygotowanych do tego osadników, dla których jedynym wynagrodzeniem za ich trud jest widok dynamicznie rozwijającego się miasta. Gra opiera się na systemie poziomów, który określa jakie budynki w danej chwili możemy wybudować na terenie naszej osady. Jednocześnie takie rozwiązanie skutecznie motywuje graczy do sumiennej i oddanej pracy na rzecz własnych włości.

Settlersi to poza realizacją cech gier z gatunku symulatorów także wspaniała gra . Podczas rozgrywki niejednokrotnie przyjdzie nam brać udział w epickich bitwach, gdzie dzielni przyobleczeni w elitarne uposażenie staną do walki za wspólnej sprawy. Elitarnie przygotowana stanie się gwarantem suwerenności naszych ziem i zapewni nam spokój w rozbudowie. Trójwymiarowy świat gry składa się z ogromnych ilości cieszących oko obiektów, które tworzą niepowtarzalny klimat.

We wszystkich działaniach absolutnie nie musimy czuć się osamotnieni, gdyż dzięki systemowi gildii możemy dołączyć do jednej z nich i znaleźć dla siebie kompanów, gotowych zawalczyć razem z nami w wspólnej sprawie. Jeśli potrafisz podejmować jednocześnie decyzje na kilku różnych płaszczyznach i cechuje cię pragmatyczne myślenie, to z pewnością odniesiesz zamierzony sukces.

Wkrocz do świata Settlers Online i pamiętaj o wiecznie żywej dewizie ?W czasie pokoju szykuj się do ?.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/5 (122 votes cast)

Jedna odpowiedź do “The Settlers Online – za darmo w przeglądarce!”

  1. mig pisze:

    Fajna gierka, bardzo wciąga i co chwila wprowadzają nowości

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting