Under – Przeżyj w nowym świecie

Under to darmowa gra przeglądarkowa, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, lub może raczej pod nim – w tunelach znajdujących się pod powierzchnią zniszczonej przez wojnę .
Gra jest regularnie rozbudowywana zarówno dzięki zaangażowaniu twórców jak i dzięki sugestiom graczy – staramy się zachować najwyższą jakość w obsłudze i dostępności. Jakość jest naszym priorytetem. Konto premium stanowi raczej formę wyróżnienia niż realne wzmocnienie dające przewagę nad innymi. Znamy problemy gier przeglądarkowych – sami jesteśmy graczami.

Główną cechą gry jest próba opowiedzenia historii rozgrywającej się po wydarzeniach poprzedzających akcje gracza. Pełno tutaj krótszych i dłuższych tekstów, które próbują sprawić, aby gracz z chęcią odkrywał kolejne tajemnice kryjące się za tajemniczym zbawieniem gatunku ludzkiego.

Musisz wybrać jedną ze ścieżek co jednak nie oznacza, że nie możesz ich połączyć aby osiągnąć swoje cele. Wolisz grać agresywnie czy zostać neutralnym ekonomem zajmującym się jedynie wydobywaniem surowców? A może dołączysz do Poszukiwaczy i staniesz się właścicielem najbardziej unikatowych przedmiotów zdobytych podczas długich i niebezpiecznych eksploracji? Pozostaje jeszcze ścieżka – próba zmierzenia się z graczami i stworzeniami zamieszkującymi świat.

Nie można się jednak oszukiwać – każda z tych ścieżek prowadzi do jednego – do przetrwania.

A to dopiero początek – codziennie można usłyszeć plotki o nowych miejscach, nowych możliwościach rozwoju i o doskonałym świecie. Mówią, że pewnego dnia nastąpi powrót na powierzchnię. Czekam na ten dzień – z karabinem w rękach.

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting