War Thunder – wzbij się w przestworza

Jeżeli twą pasją są i wszystkie podobne im rzeczy, to niewątpliwie jesteś zobowiązany podjąć próbę własnych umiejętności grając w World of Warplanes!
Twoim elementarnym celem będzie dokonanie wyboru maszyny, którą rozpoczniesz pracować na swój szacunek.
Zarobione za skuteczność doświadczenie wymienisz zaś na najnowsze elementy składowe maszyny latającej lub dokonasz zakupu zupełnie nowej maszyny.
Twoim zadaniem zostanie także zarządzanie załogą, której to poziom doświadczenia zależy jedynie od twojego powodzenia w grze i środków przeznaczonych na różnego typu programy szkoleniowe.
Tylko od twojej decyzji zależne jest to czy usiądziesz za sterami szybkiego myśliwca, czy będziesz zobligowany sterować ogromne bombowce – z misją unicestwienia strategicznych miejsc na terytorium wroga.
Kluczem do zwycięstwa jest również oddana współpraca z innymi, uczestniczącymi w bitwie pilotami. Twórcy War Thunder poszerzają witrynę gry, umieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki powiązane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Tak więc nie zwlekaj ani minuty, wchodź do kokpitu i leć na podbój przestworzy, dla chwały reprezentowanej przez Ciebie nacji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (9 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting