WhoreGame – Tylko Polak mógł wpaść na taki pomysł

WhoreGame

Czy pomyślałeś kiedyś, że mógłbyś być prostytutka w grze i ja rozwijać? teraz to możliwe! Tylko Polak mógł wpaść na taki pomysł, stworzył grę WhoreGame w której jesteśmy kurtyzaną i ją ulepszamy. Gra otwiera wiele możliwości zarobku przed Nami, poczynając od zaliczania klientów pod latarnią, które wieńczy bardzo szczegółowe opowiadanie o przebiegu wizyty, które potrafi rozbudzić wyobraźnię.
Mamy również możliwość z innymi prostytutkami w sado maso gdzie możemy zdobywać reputacje oraz ciężko zarobione pieniądze przeciwniczki. Zastosowany mechanizm jest zupełnie inny niż w dotychczasowych grach przeglądarkowych, tutaj możemy dokonać wyboru umiejętności na atak oraz obronę w każdej rundzie.
Możemy również pójść do pracy jako kelnerka lub uczestniczyć w orgii grupowej i otrzymać dużo większe zyski. Gra oferuje również zrzeszanie się w syndykaty gdzie możemy korzystać z bonusowych usług dla dziwek.
Podczas gry masz okazje doświadczyć bardzo frywolnego języka , który potrafi wprowadzić w dziwkarski . Jeśli chcesz podzielić się własnymi spostrzeżeniami, możesz porozmawiać o tym na czacie. Gra oferuje o wiele więcej niż opcje wymienione powyżej, jest ciągle rozwijana.

Graj za darmo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (14 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting