Wiejskie Życie – internetowy symulator farmy

Wiejskie Życie

Przypominacie sobie kiedy byliście małymi dziećmi i spędzaliście czas na zabawie w gospodarstwo to w domu bądź u babci. Gra Wiejskie pozwoli wam przenieść się ponownie w czasy życia na wsi. Staniesz się właścicielem gospodarstwa i zaczniesz zarządzać nim.

Zaczynasz zabawę od małej ilości zasobów w swoim gospodarstwie w skład których wchodzi min. dom, krowa czy niewielki ogródek. Do twoich zadań będzie należeć przede wszystkim i ochrona zwierząt, a także uprawa warzyw i owoców. Z uzyskanych zbiorów wyrabiaj własne produkty: z owoców dżemy, soki i wina, a z mleka od swoich krów nabiał. Jeśli będziesz umiejętnie zarządzał swoją farmą, uzyskasz lepsze plony, a to przyspieszy rozrost twojego gospodarstwa. Sprzedając produkty wytworzone na swojej farmie uzyskasz pieniądze, które pozwolą ci na zakup nowego sprzętu, owoców i warzyw oraz na hodowlę. Rozkwit twojej farmy jest równoznaczny z większą możliwością zakupów, które wzbogacają gospodarstwo o nowe warzywa, owoce czy sprzęt rolniczy.

Życie na farmie dzieje się w sceneriach zielonych bujnych traw, wiosennych pięknych barw, zimowych śniegów oraz piaszczystego otoczenia. W grze będziecie mieli do przejścia wiele różnego rodzaju misji, jak na przykład ?Odwiedziny u babci? w której będziecie wykonywać takie zadania jak wyrób mąki kukurydzianej, czy zebranie dziesięciu śmiesznych długopisów od sąsiadów. W nagrodę za przejście misji dostaniecie przeróżne niespodzianki poczynając od zwierząt kończąc na użyteczne przedmioty.

Zapraszajcie swoich przyjaciół do zabawy, bo im więcej znajomych, tym więcej dostaniecie podarunków od nich, a są one przydatne do rozwoju farmy. Jeśli lubisz i chcesz zrozumieć wiejskie życie od wewnątrz ten tytuł powinien Cię zaciekawić.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.2/5 (18 votes cast)

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting