Wolni Farmerzy – symulacja gospodarcza farmy

Wolni Farmerzy

Gra Wolni Farmerzy jest darmową grą online z kategorii symulacja gospodarcza, w której przyszli wolni farmerzy z całego świata mają możliwość prowadzić swoje własne ekologiczne ranczo! Jak to na każdej farmie bywa, rozkręcanie interesu rozpoczyna się od karczowania pola pod uprawę i radosnego zasiewania żyznej ziemi różnego rodzaju warzywami i owocami. Oprócz uprawy pól wszyscy wolni farmerzy mają również w naszej ciekawej gierce online możliwość hodowania kilku gatunków zwierząt gospodarczych takich jak kury, owce i krowy, rozbudowy pomieszczeń gospodarczych w celu zakupu nowych zwierząt, a także budowy prywatnych zakładów do przetwarzania własnych produktów w ser, majonez, cukierki i temu podobne.
To jednakże dopiero początek wielkiej przygody w naszej darmowej grze na przeglądarkę, gdyż w okolicznej osadzie El Farmado można na targu spotkać innych wolnych farmerów i zaoferować im online do sprzedaży swoje wysokiej jakości produkty. Uważasz, że masz za mało doświadczenia w prowadzeniu własnego gospodarstwa oraz robieniu interesów i nie sprostasz wyzwaniu?! Nic prostszego niż spróbować i przekonać się na własnej skórze, że świat darmowych gier online zamieszkany przez wolnych farmerów jest kolorowy, pozytywny i przejrzysty oraz że poznasz w nim wielu nowych przyjaciół!

Wolni farmerzy są sieciową grą na przeglądarkę i możesz w nią grać bez konieczności zakupu i instalacji jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania!

– Pospiesz się farmerze! W naszej pozytywnej gierce online czekają na Ciebie 32 rodzaje roślin, 5 rodzajów budynków do hodowli zwierząt, 4 rodzaje budynków do przetwarzania produktów zwierzęcych, 18 miejsc przeznaczonych pod zabudowę lub uprawę roślin, 39 możliwych poziomów oraz wiele questów, które możesz wykonywać indywidualnie lub wraz z innymi członkami klubu farmera!

– Im prędzej rozpoczniesz swoją karierę farmera jako „Parobek”, tym szybciej będziesz miał szansę zająć pierwsze miejsce w rankingu jako „Wolny farmer”!

– Chcesz potrenować trochę w darmowej grze online swoje umiejętności robienia interesów? Nic prostszego! Zareklamuj swoje produkty na słupie ogłoszeniowym lub u przekupnia Heńka w okolicznej osadzie i nie zapomnij o porównywaniu cen produktów na targu!

– Załóż swój własny klub farmera i wykonuj wraz z przyjaciółmi różnego rodzaju zadania, za które otrzymasz interesujące nagrody! Być może kiedyś wspólnymi siłami dorobicie się imponującej siedziby klubu farmera w naszym kolorowym świecie darmowych gier online!

– Upiększ swoje pole pokazowe za pomocą przeróżnych ozdób i dekoracji począwszy od zabytkowych drewnianych pługów, skończywszy na strachu na wróble i pokaż sąsiadom, że jesteś wolnym farmerem z klasą!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.6/5 (56 votes cast)

3 komentarze do “Wolni Farmerzy – symulacja gospodarcza farmy”

  1. Anonim pisze:

    fajne

  2. jyuyug pisze:

    Ekstra

Zostaw komentarz do tego wpisu

Powered by WordPress | Designed by: MMORPG Games | Thanks to Game Music Soundtracks, VPS Hosting and Website Hosting